BAYERN Raflı Çalışma Masası

₺3.702
SKU
BYN-18-60-120
TESLİMAT: 1-2 HAFTA
Havale/EFT %9 indirim
TÜM KARTLARA PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT
HAYIR
EVET
₺800

Bayern raflı çalışma masası ürünümüzle ofis konforunu evinize taşıyın. Modern ve minimalist tasarım estetiğiyle evdeki ofisinize çekicilik katar. Bayern'in ebatları her ortama uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Sınırlı alanlara sınırsız çözümler kazandırır. Alman kalitesiyle by Tischkönig imzasıyla üretilir. İşlevsel açıdan da zengin çözümler sunar. Ofis gereksinimlerinden biri olan masaüstü priz seçeneğiyle opsiyonlanabilir.

Bayern tasarımıyla rahat bir çalışma ortamı sunar. Sonuçta, en iyi fikirler kendinizi rahat hissettiğiniz zamanlarda ortaya çıkar. Bayern raflı çalışma masası ürünümüzün detaylarına açıklama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bayern raflı çalışma masası home office ortamlar için tasarlanmıştır. Demonte olarak sizler ulaşan bu ürünü 5 dakikadan daha kısa bir sürede kurabilirsiniz. Tasarımı neredeyse her yaş grubuna hitap etmektedir. Telefon ve notebook gibi cihazlar için bir gereksinim olan masaüstü priz seçeneği opsiyonel olarak sunulmaktadır. Masaüstü prizi 2 adet topraklı priz girişine sahiptir. Ayrıca 2 USB şarj ünitesine sahiptir. Telefon tutucu bölümü bulunmaktadır. Opsiyonel masaüstü prizini masa tablası üzerinde dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Aparatıyla çeşitli yerlere sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Masa tablası olarak melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır. Masa tablasının özellikleri ve detayları:

  • Gıdayla temasa uygundur. Kolay temizlenir ve lekeleri tutmaz. Hijyenik bir üründür.
  • Masa tablasının her iki yüzeyi de aynı dekorla kaplıdır. DIN68765'e uyumlu tablalar kullanılır.
  • Masa tablasının etrafına uygulanan kenar bantları 2 mm kalınlığında ABS malzemeyle kaplıdır.
  • (PVC kaplamalar sağlığa zararlıdır ve hiçbir ürünümüzde kullanılmamaktadır.)

Notlar:

  • Fiyatlarımıza KDV (katma değer vergisi) dahildir ve görmüş olduğunuz ürünün KDV oranı %8'dir.
  • Fiyatlarımıza gönderim (kargo) bedeli dahildir. Ürünler kargoya verildiğinde size gönderilen takip numarasıyla kargonuzu takip edebilirsiniz.
  • Masa tablalarının kesiminde tolerans payları oluşabilir. Bilgisayarlarda yukarıda bulunan sekmelerden, cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazlarda aşağıdaki sekmelerden tolerans payları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Fiyatlar Türkiye'ye özel olup diğer ülkelerde geçerli değildir.

Toplu alımlarınızda veya projelerinizde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz halinde size daha farklı seçeneklerde sunulabilmektedir. Projelerinizde bizi tercih etmeniz halinde Tischkönig bünyesindeki mühendisler ve iç mimarlar projelerinizde sizlere eşlik edecektir.

Daha Fazla Bilgi
Teslimat TESLİMAT: 1-2 HAFTA
Ürün durumu Yeni
PDF dosyaları TÜV-Zertifikat
Tabla Şekli Dikdörtgen
Masa Üstü Malzeme Melamin Kaplı Yonga Levha
Plaka Kalınlığı (mm) 18
Çerçeve / Ayak Renkleri Beyaz, Antrasit
Pabuç Türü Standart
İstiflenebilirlik İstiflenemez
Copyright © 2004-2022, Tischkönig GmbH veya bağlı kuruluşları. Tüm hakları saklıdır.